ZESPÓŁ

O ZESPOLE

Każdy z nas jest indywidualnością, ale tworzymy bardzo zgrany zespół. Dzięki tej różnorodności powstała tak wyjątkowa całość. Stworzenie niezapomnianej atmosfery muzycznej jest dla nas najważniejsze na każdej imprezie.

Gramy dla każdego.

W naszym repertuarze znajdują się hity polskie i zagraniczne, począwszy od muzyki ludowej, biesiadnej, poprzez disco-polo do popu i rocka. Gdy okoliczności sprzyjają schodzimy ze sceny z instrumentami i robimy show razem z gośćmi. Playlista zamieszczona na stronie internetowej to zaledwie ułamek tego, co możemy dla Was zagrać.

Systematycznie wzbogacamy repertuar o nowości.

Program oczepin zawsze ustalamy z Młoda Parą.

Organizujecie wesele, zabawę itp.?
Zadzwońcie do nas, a umówimy się na próbę.
Posłuchacie nas na żywo i porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach.

Oliwia Cudnik – Muzyka od zawsze jest jej pasją. Ta mała, niepozorna osóbka na scenie w jednej chwili zamienia się w prawdziwy wulkan energii i porywa za sobą tłumy. Kobieta o wielu talentach, z których największym jest umiejętność zarażania wszystkich dobrą energią. Odnajduje się w niemal każdym stylu muzycznym a jej umiejętności wokalne potrafią zadziwić.

Renadiusz Petela – To on jest sercem zespołu, on nadaje tempo i wyznacza rytm. Człowiek o wielu talentach i niesamowitej podzielności uwagi, która przydaje mu się bardzo bo jest perkusistą i wokalistą jednocześnie – i to naprawdę dobrym.

Piotr Łabiak – Chyba nie ma takiego utworu, którego nie byłby w stanie zagrać. Pierwszy (a także drugi i trzeci) klawisz zespołu. Zazwyczaj chowa się gdzieś z tyłu i udaje że go nie ma, ale gdyby go nie było nie byłoby Nas.

17195304_1411933092190302_16543481_o

Tomek Tymczyj – Wielbiciel instrumentów z grupy szarpanych. Energetyczny basista lubujący się w brzmieniach stylów DISCO. Swoim miażdżącym basem łączy wszystkie indywidualności w zespole. Grywał w znanych zespołach na wielu scenach. Uczestniczył w tworzeniu Przystanku Woodstock grając tam od pierwszej edycji trzykrotnie.

Ireneusz Danowski – Z pozoru „niespotykanie spokojny człowiek” ale to wrażenie szybko mija gdy weźmie do ręki gitarę. Tytan pracy, którego umiejętności sprawiają, że krew w żyłach zaczyna szybciej krążyć.

Comments are closed