ZESPÓŁ

Każdy z nas jest indywidualnością, ale tworzymy bardzo zgrany zespół. Dzięki tej różnorodności powstała tak wyjątkowa całość. Stworzenie niezapomnianej atmosfery muzycznej jest dla nas najważniejsze na każdej imprezie.

Gramy dla każdego.

W naszym repertuarze znajdują się hity polskie i zagraniczne, począwszy od muzyki ludowej, biesiadnej, poprzez disco-polo do popu i rocka. Gdy okoliczności sprzyjają schodzimy ze sceny z instrumentami i robimy show razem z gośćmi. Playlista zamieszczona na stronie internetowej to zaledwie ułamek tego, co możemy dla Was zagrać.

Systematycznie wzbogacamy repertuar o nowości.

Program oczepin zawsze ustalamy z Młoda Parą.

Organizujecie wesele, zabawę itp.?
Zadzwońcie do nas, a umówimy się na próbę.
Posłuchacie nas na żywo i porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach.

 

Oliwia – muzyka od zawsze jest jej pasją. Ta mała, niepozorna osóbka na scenie w jednej chwili zamienia się w prawdziwy wulkan energii i porywa za sobą tłumy. Kobieta o wielu talentach, z których największym jest umiejętność zarażania wszystkich dobrą energią. Odnajduje się w niemal każdym stylu muzycznym a jej umiejętności wokalne potrafią zadziwić.

 

apijanowski

Andrzej – zawsze młody duchem. Gra w naszym zespole na gitarze basowej. To on odpowiada za najniższe częstotliwości. Zagrał na wielu płytach. Zagrał setki koncertów. Grał na najważniejszych polskich festiwalach. (Festiwal polskiej piosenki w Opolu, Woodstock) . Zagrał w swoim życiu setki wesel.
To on sprawia, że na weselu wszystko dobrze słychać. Jest naszym zespołowym realizatorem dźwięku. Na co dzień pracuje w Radiu Zachód.

 

ADR

Adrian – artysta, który kocha swoją gitarę. Gra na niej od wielu lat. Ma bogate doświadczenie sceniczne, a w każdą nutę wkłada maksimum inwencji i zaangażowania. Do muzykowania podchodzi bardzo profesjonalnie i twórczo. Pozwólcie się zaczarować magicznym dźwiękom, które wydobywa z gitary.

 

an1

Andrzej – emanujący pogodą ducha. Doświadczony perkusista. Aktywny w różnorodnych muzycznych projektach, od jazzu, bluesa, rocka, do szeroko pojętej muzyki rozrywkowej i tanecznej. Uczestniczył w setkach koncertów, również na znaczących scenach muzycznych. W dorobku ma kilka płyt autorskich. Nagrywał też jako muzyk sesyjny. W zespole skutecznie czuwa, by nikomu podczas zabawy nie plątały się nogi. Tym, którzy porównują grę na perkusji do stukania w bęben, odsyła życzliwie na praktykowanie u kowala. Na co dzień wielbiciel sztuk wszelakich … no może oprócz performance’ów.